How to dye synthetic wigs?
But the quantity of shedding and www.luxywigs.com tangle hair will be a lot if you choose the poor quality human hair wigs.
حذف سیاسی کاری ها و نگاه ویژه به مشکلات معیشتی مردم – حسین قربانی

حذف سیاسی کاری ها و نگاه ویژه به مشکلات معیشتی مردم

🔻مبارزه با مفاسد اقتصادی هم راستا با تامین منافع مردم و توجه ویژه به موضوعات معیشتی و فشردن پدال ترمز گرانی ها و تورم می باشد. با عنایت به بی‌توجهی دلتمردان نسبت به وضعیت معیشت و زندگی مردم امید مردم به دستگاه عدلیه افزوده گردید و رییس قوه قضاییه به اصلاح ساختارهای داخلی و مبارزه با فساد پرداخته که سزاوار تحسین و سپاس می باشد و مجلس نیز می بایست بیش از پیش از تصمیمات قوه قضاییه حمایت کند .
🔻مجلس باید تأمین کننده منافع مردم باشد و فارغ از سیاسی کاری آنچه منافع مردم است را پیگیری کند.
🔻در بعضی از موارد می شنویم و می بینیم که مدیری نمی‌خواهد کاری انجام شود، اما همان مدیر گرفتار قوانینی است که نمی‌تواند خودش را از گیر و دار قانون رها کند. درصورتیکه قانون برای رفع مشکلات مردم است نه برای درگیر کردن مردم ؛ در گیرودار سیستم‌های اداری و بدتر از آن آئین‌نامه‌های پیچیده اداری باعث شده است تا مردم به نتیجه مطلوب نرسند.
🔻اصلاح و ویرایش قوانین بسیاری که در گذشته نوشته شده راهکار مناسبی بوده و حتی گاهی قوانین اگر نسخ هم شود اتفاق خاصی رخ نخواهد، بلکه جهش تولید و رونق اقتصادی و خروج از رکود را به دنبال خواهد داشت.
⚠️البته در نگارش قانون انحراف از منافع مردم ایجاد نشود و مبتنی بر واقعیت زندگی کنونی مردم باشد، این امر یک کار سخت و فنی است اما مسائلی نیز در این رابطه باید مد نظر باشد.
🔻انحصار واردات، امضاهای طلایی و فساد سیستمی نمونه بارز آنها در بازار فولاد، نهاده‌های دامی، ارتزاق عمومی در بحث برنج، مرغ ، روغن و سایر کالاهای اساسی، واگذاری‌ها و تصمیمات غیرکارشناسی و بازار بورس همه و همه نشان از بی‌تدبیری و عدم مدیریت است.
✅در این خصوص ضمن بیان تقاضای تشدید در امر مبارزه با فسادهای اقتصادی ،  از فعالیت مفید و موثر رئیس دستگاه قضا قدردانی بعمل میآید .

✍حسین قربانی
🕰۱۸ بهمن ۹۹